Hotel Pavlov Pavlov
Hotel Pavlov ubytování Pavlov Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 

Hotel Pavlov / Pavlov

Hotel Pavlov leží v malebném prostředí oblasti Pálavy ve stejnojmenné vinařské obci Pavlov (památková rezervace) na úpatí Děvína (zřícenina Hradu Děvičky) v blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny.

Pavlov Pálava ubytování
Hotel Pavlov disponuje touto ubytovací kapacitou: 7 dvoulůžkových pokojů 7 mezonetových apartmánů s 2 dvoulůžkovými ložnicemi 1 čtyřlůžkový rodinný apartmán s 2 dvoulůžkovými ložnicemi, 1 luxusní apartmán s 1 dvoulůžkovou ložnicí, obývákem a luxusní koupelnou. Check in od 14 do 18 hodin. Check out do 11 hodin.

Hotel Pavlov vybavení pokojů
V každém pokoji je možnost využití přistýlek, čímž lze kapacitu hotelu zvýšit až na 69 ubytovaných osob. Přistýlky jsou v některých pokojích rozkládací nebo jako další samostatné postele. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, sprchu či vanu a jsou vybaveny TV přijímačem a připojením na internet.

Všechny pokoje mají výhled do vinic, část pokojů má výhled na hrad Děvičky a část pokojů na Mušovské jezero. Hotel Pavlov v Pavlově má vlastní prostorné parkoviště na pozemku hotelu. Hostům je k dispozici wifi nebo pevné připojení k internetu v celém areálu, nekuřácké prostory. Speciální nabídka pro rodiny s malými dětmi - dětská postýlka, dětská jídelní židlička, přebalovací pult, dětský koutek s lego hernou, hračky. Nabídka pro majitele vychovaných psů a koček s vlastním pelíškem - možnost ubytování Vašich mazlíčků společně s Vámi.

Hotel Pavlov restaurace
Restaurace připravuje především tradiční moravskou kuchyni a jistě si vyberete i z široké nabídky vín místních vinařů, je zde i bar a letní zahrádka. Snídaně se podávají 7:30-10:30 hodin a po domluvě i dříve. Navštivte nepřeberné množství rodinných sklepů a vinařství, zažijte atmosféru pravé domácí zabijačky, ochutnejte domácí pečený pivní chléb nebo buchty, poseďte u cimbálu a nenechejte si ujít specialitu restaurace hotelu Pavlov - pečeného krocana s mandlovou nádivkou krájeného přímo před hosty.

Hotel Pavlov vinný sklep
Hotel Pavlov zrekonstruoval nádherný vinný sklep v nejstarší vinařské uličce v Pavlově. Vinný sklep lze využít pro soukromé i firemní akce. K dispozici je vybavená lisovna s posezením pro 30 osob s krbovými kamny, kuchyňkou a WC. Vlastní sklep je dostatečně prostorný pro ochutnávky až 50 ti osob a současně jsou zde vybudovány archivní boxy na víno, které si lze pronajmout.

Hotel Pavlov soukromé a firemní akce
Hotel Pavlov disponuje velkým sálem „Mikulov" vhodným pro školení a firemní semináře. Tento sál lze využít i na svatby a větší rodinné oslavy s kapacitou až 80 osob podle uspořádání. Dále je k dispozici jeden menší salonek „Valtice“ s maximální kapacitou 25 osob. Technické zázemí sálů je na vysoké úrovni. Samozřejmostí je WiFi internet, dataprojektor, plátno, flipchart, prodlužovací kabely, audio technika s bezdrátovým mikrofonem, minivěž, LCD monitor, televize a DVD přehrávač. 

Dovolená Pálava Pavlov okolí
Nedaleko hotelu Pavlov se nachází městská památková rezervace Mikulov (Zámek Mikulov, Ditrichštějnská hrobka, Kostnice, židovská čtvrť, hřbitov a synagoga, jeskyně Turold, Svatý kopeček, Kozí Hrádek) a Lednicko valtický areál památka světového dědictví UNESCO (Salety, Státní zámek Lednice, Zámek Valtice) ideální místo pro Vaši aktivní rodinnou dovolenou i dokonalou relaxaci - turisticky atraktivní lokalita, četné cyklostezky, možnost rybaření, jachtingu, surfingu i kiteování.

Hotel Pavlov Pavlov - K hotelu přísluší parkovištěHotel Pavlov Pavlov - disponuje restauracíHotel Pavlov Pavlov - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Pavlov Pavlov -  je k dispozici připojení na internetHotel Pavlov Pavlov -  je k dispozici letní terasaHotel Pavlov Pavlov - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Pavlov Pavlov - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Pavlov Pavlov - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Břeclav

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com